Sporti

 1. Sporti Shqiptar - Futboll, Atletike etj

  Kampionati Shqiptar i Futbollit, Rezultate, Lojtarët shqipëtar jashtë dhe sporte të tjerë!
  Tema:
  231
  Mesazhe:
  2,364
  E fundit: hello egzon88, 11 Jun 2017
  RSS
 2. Futbolli - Football - Fußball - Calcio

  Diskutime mbi futbollin ne pergjithesi! Emocionet që ngjall skuadra e zemrës, humbjet, fitoret... Tifozat njeri-tjetrit!
  Tema:
  581
  Mesazhe:
  22,429
  E fundit: JUVENTUS Airbourne, 2 Aug 2018
  RSS
 3. Sporte te tjera - Basketboll- Atletike- Shah

  Hapesire per cdo lloj sporti tjeter
  Tema:
  36
  Mesazhe:
  924
  E fundit: Ndihme per 'fitness' Airbourne, 2 Oct 2016
  RSS
 4. Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP

  Mercedes, Ferrari, Lamborgini, Aston Martin, Porche, benzine-nafte-gaz, pistona, motorr etj, cdo gje per te apasionuarit e botes se makinave e motorreve.
  Tema:
  331
  Mesazhe:
  3,554
  E fundit: Formula 1 2015-2016 Agjenti_007, 17 Apr 2016
  RSS