Zonat e Argëtimit

 1. Koktej Diskutimesh

  Kerkuat shume dhe akoma nuk jeni shprehur diku??? Me siguri ketu keni per te gjetur dicka, freskohuni pak dhe nisuni perseri.
  Tema:
  764
  Mesazhe:
  88,201
  E fundit: Cfare ju ka bere pershtypje sot? Jorina_, 25 Apr 2018 at 02:11
  RSS
 2. Moda

  Tema:
  138
  Mesazhe:
  4,636
  E fundit: Femrat më të bukura në botë Artin, 22 Apr 2018 at 15:14
  RSS
 3. Humor, Video e foto per te qeshur

  Video, barcaleta, Grimca humoristike, vjersha për të qeshur, pjesë komedish, barcaleta... Shkurt fare: na bëni të qeshim!
  Tema:
  434
  Mesazhe:
  18,025
  E fundit: Barsaletat E Vitit 2003-2015 Johana, 23 Apr 2018 at 02:10
  RSS
 4. Thashetheme, etj. etj.

  O burra të shpikim sa më shumë, të përgojojmë, të thashethemojmë...ça rracë e poshtër!
  Tema:
  901
  Mesazhe:
  252,654
  E fundit: Nje puthje per ... :) Aldo, 24 Apr 2018 at 09:19
  RSS
 5. Eros

  Forum ku diskutohet gjithcka e shendetshme dhe e zakonshme per seksualitetin e njeriut.
  Tema:
  347
  Mesazhe:
  21,129
  E fundit: Me behet seks Eléonoré, 22 Apr 2018 at 16:05
  RSS