Antarët e forumit

Njohje, prezantim, foto, një komunitet i madh virtual ku mund të njihni njëri-tjetrin!

 1. Galeri te ndryshme te Anetareve!

  Galeri te ndryshme te Anetareve!
  Tema:
  2
  Mesazhe:
  45
  E fundit: Emrat e Anetareve Monroe, 19 Oct 2015
  RSS
 2. Urime dhe pershendetje

  Uroni ditëlindjet, festat, fejesat(?)...
  Tema:
  523
  Mesazhe:
  19,269
  E fundit: HAPPY BIRTHDAY GIN-GIN gin-gin, 4 Aug 2017
  RSS
Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. AL PACINO
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  681
 2. mostro
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  3,357
 3. Juir
  Përgjigje:
  428
  Shikime:
  102,979
 4. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  101
  Shikime:
  7,463
 5. gangsterja
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  756
 6. gangsterja
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  2,190
 7. gangsterja
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  969
 8. Djep
  Përgjigje:
  1,326
  Shikime:
  585,549
 9. Scorpion
  Përgjigje:
  188
  Shikime:
  81,738
 10. shikimiqevret
  Përgjigje:
  45
  Shikime:
  9,966
 11. gangsterja
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  448
 12. Wise
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,473
 13. basketbollisti_1
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  921
 14. Daniel H
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  877
 15. van diesel
  Përgjigje:
  288
  Shikime:
  71,690

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...