Dashuria

Jeto, dhe jetën time po e deshe, eja dhe merre veç jeto...!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  9,059
 2. Esli
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  346
 3. lira12
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  5,660
 4. Scorpion
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  6,701
 5. Alanis
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  8,376
 6. Missy
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,361
 7. Sweety el
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  2,311
 8. ersjada
  Përgjigje:
  73
  Shikime:
  6,490
 9. Lisa
  Përgjigje:
  332
  Shikime:
  37,006
 10. Hektor12
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  31,274
 11. Fede
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,788
 12. Fede
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  896
 13. Fede
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,176
 14. brenatohyseni
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,444
 15. sermion_al
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,233
 16. gjekec
  Përgjigje:
  241
  Shikime:
  29,416

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...