Dashuria

Jeto, dhe jetën time po e deshe, eja dhe merre veç jeto...!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  9,762
 2. Petroninsja
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  2,211
 3. Ela_001
  Përgjigje:
  89
  Shikime:
  4,215
 4. bebi
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  3,901
 5. Ema
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  2,229
 6. eM
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  3,657
 7. Petroninsja
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  1,849
 8. Mark
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  2,181
 9. sweet eda
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  1,970
 10. alinos
  Përgjigje:
  65
  Shikime:
  3,384
 11. rovena
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  4,493
 12. lover boy
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  1,537
 13. tirona
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  2,668
 14. Laura16
  Përgjigje:
  129
  Shikime:
  6,914
 15. Ela200023
  Përgjigje:
  59
  Shikime:
  2,837
 16. Sajmira
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  2,008

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...