Dashuria

Jeto, dhe jetën time po e deshe, eja dhe merre veç jeto...!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  9,762
 2. Esli
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  970
 3. Fede
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,141
 4. Fede
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  2,098
 5. Fede
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,422
 6. Missy
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,689
 7. Fede
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,656
 8. brenatohyseni
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,701
 9. TinkerBell
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  3,411
 10. Missy
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,824
 11. Lisa
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  2,344
 12. Mystique
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  906
 13. sermion_al
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,496
 14. WORLD
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,817
 15. Lisa
  Përgjigje:
  332
  Shikime:
  39,033
 16. Mistrec01
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  634

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...