Dashuria

Jeto, dhe jetën time po e deshe, eja dhe merre veç jeto...!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  8,686
 2. Sweety el
  Përgjigje:
  136
  Shikime:
  107,617
 3. SNAP
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  677
 4. conBoypeBot51
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  714
 5. chusexecoma
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  579
 6. fallen angel
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  2,323
 7. Brilliant
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  663
 8. ersjada
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  1,971
 9. Sweety el
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  710
 10. Sweety el
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  3,739
 11. Sweety el
  Përgjigje:
  29
  Shikime:
  26,006
 12. Sweety el
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  647
 13. chusexecoma
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  763
 14. GENIU$
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,536
 15. miyuki
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  1,974
 16. besnik
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  4,016

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...