Dashuria

Jeto, dhe jetën time po e deshe, eja dhe merre veç jeto...!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Hektor12
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  32,405
 2. Fede
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  2,098
 3. Fede
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,141
 4. Fede
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,422
 5. brenatohyseni
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,701
 6. sermion_al
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,496
 7. gjekec
  Përgjigje:
  241
  Shikime:
  30,356
 8. Fede
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,656
 9. maty
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  3,265
 10. TinkerBell
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  3,411
 11. Missy
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,824
 12. nirvana_m
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  9,778
 13. regele
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  2,950
 14. Petra
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  2,362
 15. princ
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  3,935

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...