Dashuria

Jeto, dhe jetën time po e deshe, eja dhe merre veç jeto...!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Sweety el
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  17,734
 2. Mystique
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  817
 3. MeKaNiKu
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,586
 4. Lisa
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  2,097
 5. Sweety el
  Përgjigje:
  62
  Shikime:
  11,489
 6. Mistrec
  Përgjigje:
  52
  Shikime:
  3,983
 7. brenatohyseni
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  555
 8. Sweety el
  Përgjigje:
  924
  Shikime:
  45,180
 9. Universal
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,263
 10. aldi79
  Përgjigje:
  203
  Shikime:
  22,078
 11. Sweety el
  Përgjigje:
  163
  Shikime:
  15,288
 12. Valmir D
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  2,811
 13. Universal
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  2,670
 14. princ
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  2,088
 15. SweetAngel
  Përgjigje:
  95
  Shikime:
  5,473

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...