Dashuria

Jeto, dhe jetën time po e deshe, eja dhe merre veç jeto...!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. renatino
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  889
 2. gangsterja
  Përgjigje:
  199
  Shikime:
  9,642
 3. vio
  Përgjigje:
  52
  Shikime:
  3,156
 4. Sweety el
  Përgjigje:
  254
  Shikime:
  21,109
 5. bellissima
  Përgjigje:
  125
  Shikime:
  10,574
 6. Oliver/Andi
  Përgjigje:
  89
  Shikime:
  9,813
 7. Sweety el
  Përgjigje:
  373
  Shikime:
  366,509
 8. Sweety el
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  37,987
 9. Sweety el
  Përgjigje:
  593
  Shikime:
  43,689
 10. mirjani
  Përgjigje:
  89
  Shikime:
  5,275
 11. harap
  Përgjigje:
  254
  Shikime:
  18,448
 12. el_magico
  Përgjigje:
  1,245
  Shikime:
  43,267
 13. Mistrec01
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  577
 14. Valmir D
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  854
 15. Valmir D
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  565

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...