Dashuria

Jeto, dhe jetën time po e deshe, eja dhe merre veç jeto...!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. princ
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  2,296
 2. brenatohyseni
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  3,019
 3. SNAP
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,362
 4. babyboy
  Përgjigje:
  133
  Shikime:
  10,969
 5. Rol.and
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,021
 6. princ
  Përgjigje:
  83
  Shikime:
  4,591
 7. axl
  Përgjigje:
  58
  Shikime:
  3,943
 8. Lumturi
  Përgjigje:
  85
  Shikime:
  9,838
 9. Shkrimtari
  Përgjigje:
  946
  Shikime:
  62,430
 10. SNAP
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  3,992
 11. Mistrec
  Përgjigje:
  94
  Shikime:
  5,502
 12. asdfghjkl
  Përgjigje:
  65
  Shikime:
  7,346
 13. Megg
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  4,033
 14. SNAP
  Përgjigje:
  62
  Shikime:
  4,137
 15. Sweety el
  Përgjigje:
  60
  Shikime:
  5,702

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...