Dashuria

Jeto, dhe jetën time po e deshe, eja dhe merre veç jeto...!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Sweety el
  Përgjigje:
  60
  Shikime:
  5,725
 2. princ
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  2,312
 3. Hipocrati
  Përgjigje:
  113
  Shikime:
  30,289
 4. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  136
  Shikime:
  8,152
 5. Sara
  Përgjigje:
  87
  Shikime:
  18,687
 6. Sweety el
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  4,452
 7. Thamina
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  717
 8. Thamina
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  679
 9. Thamina
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  677
 10. Narkomane
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  1,430
 11. Almaa'95
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,151
 12. Sweety el
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  1,895
 13. Thamina
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  523
 14. Sweety el
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  1,931
 15. Sweety el
  Përgjigje:
  136
  Shikime:
  108,414

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...