Dashuria

Jeto, dhe jetën time po e deshe, eja dhe merre veç jeto...!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Sajmira
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  2,008
 2. Ela200023
  Përgjigje:
  59
  Shikime:
  2,837
 3. Laura16
  Përgjigje:
  129
  Shikime:
  6,914
 4. tirona
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  2,668
 5. lover boy
  Përgjigje:
  26
  Shikime:
  1,537
 6. rovena
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  4,493
 7. alinos
  Përgjigje:
  65
  Shikime:
  3,384
 8. sweet eda
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  1,970
 9. Mark
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  2,181
 10. Petroninsja
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  1,849
 11. eM
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  3,657
 12. Ema
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  2,229
 13. bebi
  Përgjigje:
  46
  Shikime:
  3,901
 14. Ela_001
  Përgjigje:
  89
  Shikime:
  4,215
 15. Petroninsja
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  2,211

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...