Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  7,165
 2. Djep
  Përgjigje:
  109
  Shikime:
  9,395
 3. Goca Adoleshente
  Përgjigje:
  29
  Shikime:
  3,962
 4. Balahk
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  6,511
 5. enajda
  Përgjigje:
  2,187
  Shikime:
  314,471
 6. Elsi
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  15,695
 7. Aki
  Përgjigje:
  119
  Shikime:
  11,491
 8. Ema
  Përgjigje:
  182
  Shikime:
  26,309
 9. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  387
 10. eljoni
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  1,029
 11. BobunJed
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  520
 12. Mystique
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,763
 13. requanderi
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  573
 14. Andon Kazaqi
  Përgjigje:
  351
  Shikime:
  33,811
 15. Eléonoré
  Përgjigje:
  88
  Shikime:
  5,877
 16. Mystique
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  956

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...