Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  9,319
 2. durrsakja
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,561
 3. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  7,612
 4. Zgalemi
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  4,982
 5. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  65
  Shikime:
  8,775
 6. Henri Anderson
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  5,552
 7. Triumfi
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,482
 8. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  6,018
 9. Blendi
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  4,260
 10. olti
  Përgjigje:
  103
  Shikime:
  11,089
 11. Ema
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  2,380
 12. sonora
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  2,850
 13. palaccio
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  3,486
 14. S6T6N6
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,457
 15. labi90
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,029
 16. Zgalemi
  Përgjigje:
  97
  Shikime:
  7,069

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...