Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  8,019
 2. enajda
  Përgjigje:
  2,210
  Shikime:
  327,383
 3. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  327
 4. Balahk
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  7,708
 5. Aki
  Përgjigje:
  120
  Shikime:
  12,707
 6. odeon
  Përgjigje:
  114
  Shikime:
  12,253
 7. Eléonoré
  Përgjigje:
  93
  Shikime:
  6,926
 8. justilda
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  507
 9. Djep
  Përgjigje:
  109
  Shikime:
  10,590
 10. Goca Adoleshente
  Përgjigje:
  29
  Shikime:
  4,467
 11. Elsi
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  16,327
 12. Ema
  Përgjigje:
  182
  Shikime:
  27,615
 13. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  737
 14. eljoni
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  1,366
 15. BobunJed
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  885
 16. Mystique
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  2,159

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...