Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  9,348
 2. atman
  Përgjigje:
  61
  Shikime:
  5,991
 3. atman
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  2,073
 4. BobunJed
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,346
 5. Mortal
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  2,609
 6. S6T6N6
  Përgjigje:
  360
  Shikime:
  81,591
 7. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  5,083
 8. Pazzini
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  968
 9. Ema
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  7,609
 10. olti
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  6,562
 11. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  2,023
 12. ihsan
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,792
 13. Universal
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,075
 14. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  583
 15. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  119
  Shikime:
  17,742
 16. Scorpion
  Përgjigje:
  141
  Shikime:
  35,977

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...