Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli ↑
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Universal
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  8,236
 2. Zgalemi
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  4,853
 3. Kondrapedali
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  4,614
 4. adarocks
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,006
 5. GENIU$
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  2,855
 6. GENIU$
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  37,597
 7. x84
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,907
 8. Megg
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  962
 9. Mortal
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,315
 10. GJENERALI
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  8,357
 11. Balahk
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  685
 12. atman
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,310
 13. Universal
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  2,373
 14. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  7,968
 15. princ
  Përgjigje:
  86
  Shikime:
  3,320
 16. Universal
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  16,166

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...