Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  4,753
 2. Hipocrati
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,015
 3. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  805
 4. GENIU$
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,093
 5. Wisar
  Përgjigje:
  55
  Shikime:
  13,744
 6. Mreti55
  Përgjigje:
  84
  Shikime:
  7,698
 7. Almaa'95
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  1,512
 8. HeavenBesideHellWithin
  Përgjigje:
  45
  Shikime:
  6,035
 9. Hipocrati
  Përgjigje:
  147
  Shikime:
  14,468
 10. Samuel
  Përgjigje:
  96
  Shikime:
  8,441
 11. admir hamataj
  Përgjigje:
  339
  Shikime:
  153,450
 12. ledioni
  Përgjigje:
  81
  Shikime:
  7,449
 13. Artemis
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  6,091
 14. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  2,734
 15. tirana
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  4,287

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...