Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  2,547
 2. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  994
 3. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  2,119
 4. S6T6N6
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  5,017
 5. Elsi
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  16,656
 6. Mystique
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  2,465
 7. TDSH
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  4,399
 8. Artemis
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  1,639
 9. kacurrelsja...
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,048
 10. atman
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,607
 11. atman
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,024
 12. olti
  Përgjigje:
  91
  Shikime:
  8,918
 13. ilirjan
  Përgjigje:
  145
  Shikime:
  66,160
 14. ladouce2005
  Përgjigje:
  54
  Shikime:
  9,571
 15. sonora
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  2,782

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...