Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Lakuida
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  2,115
 2. detjon
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  34,546
 3. Cakmaku
  Përgjigje:
  203
  Shikime:
  45,201
 4. Kordelja
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  8,205
 5. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  82
  Shikime:
  6,448
 6. Diavolessa
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  34,985
 7. Sweety el
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  3,383
 8. atman
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  2,067
 9. Futbollisti
  Përgjigje:
  63
  Shikime:
  5,482
 10. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  2,820
 11. olti
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  7,439
 12. chiocciolina
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  963
 13. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  6,253
 14. durrsakja
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  3,001
 15. kafka mister
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  649

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...