Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. erdha-edhe-une
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  1,137
 2. Artemis
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  1,655
 3. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  110
  Shikime:
  17,941
 4. DritaLOVE
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  959
 5. kupidi
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,311
 6. cacol
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  2,585
 7. atman
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  2,441
 8. adarocks
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,121
 9. adarocks
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,038
 10. 2celjan-fr3
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  4,369
 11. qero
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  18,381
 12. maxper
  Përgjigje:
  130
  Shikime:
  54,695
 13. Wise
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,363
 14. Sweety el
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  3,773
 15. Hank
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,968

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...