Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,233
 2. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  893
 3. Cakmaku
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  1,968
 4. brenatohyseni
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  630
 5. Ismail.Qemali
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  887
 6. atman
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  2,206
 7. Solaris
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  754
 8. Andi Ballshi
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  4,421
 9. astronaut
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  6,260
 10. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  5,085
 11. brenatohyseni
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  847
 12. S6T6N6
  Përgjigje:
  360
  Shikime:
  81,616
 13. ^Res-Cogitans^
  Përgjigje:
  66
  Shikime:
  13,356
 14. brenatohyseni
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  685
 15. The decatur
  Përgjigje:
  70
  Shikime:
  6,331

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...