Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  448
 2. Ema
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  2,287
 3. Ermal Lamcaj
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  2,640
 4. Berlinda
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,128
 5. ParentalAdvisory
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,541
 6. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  711
 7. BeRaTsi_MiZeRje
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  6,272
 8. ledioni
  Përgjigje:
  295
  Shikime:
  73,522
 9. zarathustra
  Përgjigje:
  90
  Shikime:
  9,462
 10. kafka mister
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  621
 11. princ
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  4,179
 12. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  1,023
 13. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  2,646
 14. Djali Adoloshent
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  2,916
 15. Cakmaku
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  1,913

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...