Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. requanderi
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  937
 2. Andon Kazaqi
  Përgjigje:
  351
  Shikime:
  35,804
 3. Mystique
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  1,322
 4. Universal
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  16,063
 5. scadarsko
  Përgjigje:
  55
  Shikime:
  5,463
 6. tmvngocdung99
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  926
 7. ParentalAdvisory
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,464
 8. kacurrelsja...
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  952
 9. eM
  Përgjigje:
  304
  Shikime:
  30,515
 10. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  2,506
 11. Agon
  Përgjigje:
  162
  Shikime:
  31,493
 12. olofssonlarstony
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  431
 13. princ
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  4,068
 14. ledioni
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  6,908
 15. kacurrelsja...
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  965

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...