Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Ian
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  4,621
 2. olti
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  5,077
 3. hrisi
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,790
 4. Sweety el
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  3,544
 5. GENIU$
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  2,941
 6. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  133
  Shikime:
  37,738
 7. Sweety el
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  2,484
 8. Sweety el
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,452
 9. Sweety el
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  6,924
 10. Sweety el
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,374
 11. Ema
  Përgjigje:
  40
  Shikime:
  10,646
 12. Sweety el
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,464
 13. Scorpion
  Përgjigje:
  141
  Shikime:
  36,154
 14. Sweety el
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,609
 15. Albinos
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  2,341

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...