Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Sweety el
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  28,264
 2. plakudhedeti
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,302
 3. alinos
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  6,904
 4. Valmir D
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  676
 5. Valmir D
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  593
 6. maxper
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  9,266
 7. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  3,530
 8. Jasmin
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,427
 9. soni2
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  10,461
 10. Universal
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,077
 11. Andon Kazaqi
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  13,522
 12. philly_fier
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  8,315
 13. Universal
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  2,928
 14. Sweety el
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  8,482
 15. blabla
  Përgjigje:
  157
  Shikime:
  46,525

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...