Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  792
 2. Universal
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  752
 3. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  1,012
 4. Sweety el
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,582
 5. astronaut
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  6,216
 6. Universal
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  2,886
 7. Solaris
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  740
 8. Black_Rose
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  2,024
 9. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  690
 10. ReshOoO
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  1,096
 11. Andon Kazaqi
  Përgjigje:
  351
  Shikime:
  37,178
 12. Andon Kazaqi
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  13,414
 13. chiocciolina
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  963
 14. maxper
  Përgjigje:
  130
  Shikime:
  54,762
 15. Kordelja
  Përgjigje:
  110
  Shikime:
  51,842

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...