Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. atman
  Përgjigje:
  105
  Shikime:
  33,957
 2. elion
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  867
 3. Admir
  Përgjigje:
  213
  Shikime:
  50,151
 4. Sweety el
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,195
 5. Megg
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  990
 6. Berlinda
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,161
 7. alinos
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  2,562
 8. GENIU$
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  946
 9. GENIU$
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  5,650
 10. Ermal Lamcaj
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  2,679
 11. Blendi
  Përgjigje:
  70
  Shikime:
  6,338
 12. Airsolid Company
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  929
 13. atman
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  912
 14. erich
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,452
 15. atman
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  3,371

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...