Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  806
 2. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  2,438
 3. Ema
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  4,629
 4. Kordelja
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  10,584
 5. Mortal
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  2,610
 6. x84
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,968
 7. juxhoxhjaj
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  4,346
 8. palaccio
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  4,781
 9. mirdita
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  323,740
 10. ilirjani
  Përgjigje:
  108
  Shikime:
  20,744
 11. kacurrelsja...
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,132
 12. ledioni
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  7,355
 13. princ
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  4,317
 14. olofssonlarstony
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  563
 15. Agon
  Përgjigje:
  162
  Shikime:
  32,345

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...