Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. shkrimi
  Përgjigje:
  56
  Shikime:
  4,635
 2. Diavolessa
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  34,888
 3. Wisar
  Përgjigje:
  55
  Shikime:
  13,620
 4. dr love
  Përgjigje:
  121
  Shikime:
  7,565
 5. Sweety el
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  724
 6. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  5,945
 7. S6T6N6
  Përgjigje:
  54
  Shikime:
  8,888
 8. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,004
 9. S6T6N6
  Përgjigje:
  1,387
  Shikime:
  502,104
 10. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  643
 11. pumes
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  3,058
 12. S6T6N6
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,421
 13. scadarsko
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  534
 14. odeon
  Përgjigje:
  114
  Shikime:
  13,288
 15. ledioni
  Përgjigje:
  81
  Shikime:
  7,255

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...