Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. atman
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,375
 2. atman
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  4,068
 3. atman
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,111
 4. atman
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  3,901
 5. atman
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,033
 6. atman
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,623
 7. ExPostFacto
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,391
 8. atman
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,333
 9. alinos
  Përgjigje:
  39
  Shikime:
  24,507
 10. D-J
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  757
 11. saladin2
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,131
 12. atman
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,367
 13. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  2,270
 14. jack owar II
  Përgjigje:
  52
  Shikime:
  4,223
 15. ihsan
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,766

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...