Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  2,881
 2. eM
  Përgjigje:
  304
  Shikime:
  31,586
 3. kacurrelsja...
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,118
 4. ParentalAdvisory
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,654
 5. tmvngocdung99
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,135
 6. scadarsko
  Përgjigje:
  55
  Shikime:
  6,026
 7. Universal
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  17,998
 8. Mystique
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  1,522
 9. Andon Kazaqi
  Përgjigje:
  351
  Shikime:
  37,709
 10. requanderi
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,297
 11. BobunJed
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,363
 12. eljoni
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  1,828
 13. lutficoka1
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,206
 14. Ema
  Përgjigje:
  182
  Shikime:
  29,569
 15. Elsi
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  17,045

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...