Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. gurax
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  3,951
 2. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  5,353
 3. antares
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,373
 4. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  2,571
 5. GJENERALI
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  8,461
 6. shkrimi
  Përgjigje:
  56
  Shikime:
  4,643
 7. SI TJETRI
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  9,579
 8. ladouce2005
  Përgjigje:
  54
  Shikime:
  9,621
 9. Zgalemi
  Përgjigje:
  97
  Shikime:
  6,977
 10. labi90
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,013
 11. S6T6N6
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,432
 12. palaccio
  Përgjigje:
  18
  Shikime:
  3,459
 13. sonora
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  2,818
 14. Ema
  Përgjigje:
  35
  Shikime:
  2,344
 15. olti
  Përgjigje:
  103
  Shikime:
  10,958

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...