Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Goca Adoleshente
  Përgjigje:
  29
  Shikime:
  5,101
 2. justilda
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  992
 3. odeon
  Përgjigje:
  114
  Shikime:
  13,845
 4. Balahk
  Përgjigje:
  34
  Shikime:
  10,935
 5. Djep
  Përgjigje:
  110
  Shikime:
  11,832
 6. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,092
 7. Aki
  Përgjigje:
  134
  Shikime:
  14,825
 8. Tringa_
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  321
 9. Eléonoré
  Përgjigje:
  94
  Shikime:
  8,998
 10. olti
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  13,291
 11. lutficoka1
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  951
 12. Universal
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  3,087
 13. Presidenti
  Përgjigje:
  40
  Shikime:
  5,958
 14. Admir
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,898
 15. Valmir D
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,162

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...