Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. ledioni
  Përgjigje:
  133
  Shikime:
  21,543
 2. Mreti55
  Përgjigje:
  84
  Shikime:
  7,412
 3. Solaris
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  537
 4. Admir
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,439
 5. Solaris
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  1,445
 6. Solaris
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  2,786
 7. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,153
 8. Universal
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  16,615
 9. princ
  Përgjigje:
  86
  Shikime:
  3,348
 10. Iliro Dardan
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  7,981
 11. Universal
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  2,397
 12. atman
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,319
 13. Balahk
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  694
 14. GJENERALI
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  8,383
 15. Mortal
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,321

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...