Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. Blendi
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  4,155
 2. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  5,918
 3. Triumfi
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,440
 4. Henri Anderson
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  5,382
 5. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  65
  Shikime:
  8,568
 6. Zgalemi
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  4,894
 7. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  7,501
 8. durrsakja
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,514

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...