Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Mortal
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,325
 2. Megg
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  975
 3. x84
  Përgjigje:
  11
  Shikime:
  1,926
 4. GENIU$
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  37,738
 5. GENIU$
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  2,881
 6. adarocks
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,026
 7. Kondrapedali
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  4,648
 8. Zgalemi
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  4,894

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...