Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli ↑
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Ema
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  7,674
 2. Pazzini
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  985
 3. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  19
  Shikime:
  5,129
 4. S6T6N6
  Përgjigje:
  360
  Shikime:
  82,008
 5. Mortal
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  2,640
 6. BobunJed
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,455
 7. atman
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  2,094
 8. atman
  Përgjigje:
  61
  Shikime:
  6,082

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...