Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  436
 2. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  433
 3. Mistrec
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  419
 4. Universal
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  402
 5. Aquarius
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  401
 6. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  400
 7. Aquarius
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  327
 8. Tringa_
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  198

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...