Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. labi90
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  973
 2. Zgalemi
  Përgjigje:
  97
  Shikime:
  6,799
 3. ladouce2005
  Përgjigje:
  54
  Shikime:
  9,471
 4. SI TJETRI
  Përgjigje:
  53
  Shikime:
  9,453
 5. shkrimi
  Përgjigje:
  56
  Shikime:
  4,550
 6. GJENERALI
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  8,320
 7. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  2,501
 8. antares
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,339
 9. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  38
  Shikime:
  5,272
 10. gurax
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  3,883
 11. ihsan
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,733
 12. jack owar II
  Përgjigje:
  52
  Shikime:
  4,135
 13. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  2,214
 14. atman
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  1,339
 15. saladin2
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,100

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...