Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Balahk
  Përgjigje:
  57
  Shikime:
  4,155
 2. justilda
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  678
 3. Seyfert
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,183
 4. mirdita
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  304,981
 5. PrInCiPiEl
  Përgjigje:
  25
  Shikime:
  2,759
 6. Eléonoré
  Përgjigje:
  93
  Shikime:
  7,402
 7. Triumfi
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  1,432
 8. Mystique
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  1,380
 9. tirana
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  4,127
 10. Blendi
  Përgjigje:
  36
  Shikime:
  3,133
 11. durrsakja
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  7,386
 12. Al-Punk
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  2,956
 13. atman
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,087
 14. `AsD`
  Përgjigje:
  1,590
  Shikime:
  119,247
 15. Hektor12
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  29,110

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...