Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. atman
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,334
 2. ExPostFacto
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  1,396
 3. atman
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,623
 4. atman
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,034
 5. atman
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  3,902
 6. atman
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,112
 7. atman
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  4,072
 8. atman
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  1,376
 9. atman
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  3,371
 10. erich
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  1,453
 11. atman
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  913
 12. Airsolid Company
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  930
 13. Blendi
  Përgjigje:
  70
  Shikime:
  6,339
 14. Ermal Lamcaj
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  2,679
 15. GENIU$
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  5,650

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...