Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. Hektor12
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  3,101
 2. Aki
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  946
 3. Solaris
  Përgjigje:
  24
  Shikime:
  3,028
 4. Mistrec
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  426
 5. Hipocrati
  Përgjigje:
  147
  Shikime:
  14,154
 6. Admir
  Përgjigje:
  49
  Shikime:
  9,447
 7. gjekec
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  2,369
 8. Almaa'95
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  3,834
 9. kacurrelsja...
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,103
 10. 2celjan-fr3
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  4,390
 11. Seyfert
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  875
 12. atman
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  4,092
 13. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  31
  Shikime:
  2,900
 14. Henri Anderson
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  5,509
 15. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  1,962

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...