Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli ↑
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. ledioni
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  7,155
 2. AK__47
  Përgjigje:
  4
  Shikime:
  602
 3. atman
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  3,338
 4. GENIU$
  Përgjigje:
  12
  Shikime:
  1,053
 5. S6T6N6
  Përgjigje:
  17
  Shikime:
  9,347
 6. Kordelja
  Përgjigje:
  8
  Shikime:
  1,672
 7. antares
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  1,355
 8. ledioni
  Përgjigje:
  81
  Shikime:
  7,164
 9. odeon
  Përgjigje:
  114
  Shikime:
  12,811
 10. scadarsko
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  521
 11. S6T6N6
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,397
 12. pumes
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  3,030
 13. Seyfert
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  633
 14. S6T6N6
  Përgjigje:
  1,387
  Shikime:
  501,429
 15. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  987

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...