Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime ↓
Mesazhi i fundit
 1. Ema
  Përgjigje:
  182
  Shikime:
  28,946
 2. Sweety el
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  28,102
 3. alinos
  Përgjigje:
  39
  Shikime:
  24,514
 4. ledioni
  Përgjigje:
  133
  Shikime:
  21,665
 5. ilirjani
  Përgjigje:
  108
  Shikime:
  20,531
 6. Truth_Matters
  Përgjigje:
  126
  Shikime:
  19,221
 7. ludwig
  Përgjigje:
  125
  Shikime:
  18,409
 8. qero
  Përgjigje:
  22
  Shikime:
  18,376
 9. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  110
  Shikime:
  17,937
 10. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  119
  Shikime:
  17,553
 11. Universal
  Përgjigje:
  9
  Shikime:
  17,447
 12. Elsi
  Përgjigje:
  33
  Shikime:
  16,839
 13. Aki
  Përgjigje:
  134
  Shikime:
  14,387
 14. Hipocrati
  Përgjigje:
  147
  Shikime:
  14,036
 15. Wisar
  Përgjigje:
  55
  Shikime:
  13,623

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...