Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↓
 1. philly_fier
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  8,074
 2. Andon Kazaqi
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  13,058
 3. Universal
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,009
 4. soni2
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  10,104
 5. Jasmin
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,311
 6. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  28
  Shikime:
  3,295
 7. maxper
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  9,059
 8. Valmir D
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  523
 9. Valmir D
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  699
 10. Valmir D
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  617
 11. alinos
  Përgjigje:
  21
  Shikime:
  6,681
 12. plakudhedeti
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  1,247
 13. Sweety el
  Përgjigje:
  5
  Shikime:
  27,732
 14. The decatur
  Përgjigje:
  70
  Shikime:
  5,972
 15. brenatohyseni
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  628

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...