Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit ↑
 1. Blendi
  Përgjigje:
  70
  Shikime:
  6,211
 2. Ermal Lamcaj
  Përgjigje:
  27
  Shikime:
  2,610
 3. GENIU$
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  5,453
 4. GENIU$
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  914
 5. alinos
  Përgjigje:
  10
  Shikime:
  2,526
 6. Berlinda
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  2,110
 7. Megg
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  954
 8. Sweety el
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  2,143
 9. Admir
  Përgjigje:
  213
  Shikime:
  49,535
 10. elion
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  835
 11. atman
  Përgjigje:
  105
  Shikime:
  33,621
 12. Albinos
  Përgjigje:
  23
  Shikime:
  2,245
 13. Sweety el
  Përgjigje:
  7
  Shikime:
  1,540
 14. Scorpion
  Përgjigje:
  141
  Shikime:
  35,466
 15. Sweety el
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,393

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...