Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli ↓
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. ludwig
  Përgjigje:
  125
  Shikime:
  18,409
 2. Mirjan Niço
  Përgjigje:
  16
  Shikime:
  3,937
 3. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  6
  Shikime:
  780
 4. philly_fier
  Përgjigje:
  48
  Shikime:
  8,216
 5. brenatohyseni
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  656
 6. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  32
  Shikime:
  4,657
 7. Brilliant
  Përgjigje:
  14
  Shikime:
  1,562
 8. GENIU$
  Përgjigje:
  30
  Shikime:
  2,385
 9. Valmir D
  Përgjigje:
  1
  Shikime:
  650
 10. Goca Adoleshente
  Përgjigje:
  29
  Shikime:
  4,922
 11. Hektor12
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  861
 12. Hektor12
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  1,072
 13. scadarsko
  Përgjigje:
  0
  Shikime:
  584
 14. enajda
  Përgjigje:
  2,221
  Shikime:
  337,726
 15. Ildri
  Përgjigje:
  20
  Shikime:
  45,124

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...