Hapësira filozofike

Misteret dhe pse-të. Arsyet dhe pyetjet. Ato që lanë pas filozofët, frika dhe dëshirat...! E gjitha për ju!

Rendi:
Titulli ↑
Përgjigje Shikime
Mesazhi i fundit
 1. HipHop-Girl
  Përgjigje:
  3
  Shikime:
  1,041
 2. S6T6N6
  Përgjigje:
  54
  Shikime:
  9,006
 3. Vis Elbasani
  Përgjigje:
  37
  Shikime:
  6,084
 4. Sweety el
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  749
 5. dr love
  Përgjigje:
  121
  Shikime:
  7,907
 6. Wisar
  Përgjigje:
  55
  Shikime:
  13,754
 7. Diavolessa
  Përgjigje:
  42
  Shikime:
  35,214
 8. shkrimi
  Përgjigje:
  56
  Shikime:
  4,744
 9. Kordelja
  Përgjigje:
  110
  Shikime:
  52,204
 10. maxper
  Përgjigje:
  130
  Shikime:
  54,979
 11. chiocciolina
  Përgjigje:
  2
  Shikime:
  984
 12. Andon Kazaqi
  Përgjigje:
  74
  Shikime:
  13,671
 13. Andon Kazaqi
  Përgjigje:
  351
  Shikime:
  38,357
 14. ReshOoO
  Përgjigje:
  13
  Shikime:
  1,113
 15. Sahit Rexhepi Keca
  Përgjigje:
  15
  Shikime:
  700

Vecoritë e shikimit të një teme

Loading...